illustration image
illustration image
illustration image


Warsztaty eduPunkt to wsparcie dla nauczyciela i szkoły!

illustration image

Każde dziecko ma naturalną potrzebę tworzenia. Do nas, dorosłych należy zapewnienie dzieciom odpowiedniego środowiska pracy. W warunkach szkolnych to nauczyciel odpowiada za twórczą atmosferę a szkoła zapewnia narzędzia, które wspierają dzieci podczas nauki.

Dzięki warsztatom z eduPunkt każda szkoła będzie mogła zaoferować dzieciom uczestnictwo w niezwykle twórczych zajęciach oraz naukę przy komputerze, który został stworzony specjalnie dla nich! Szkoły, które nie posiadają pracowni dla najmłodszych uczniów dostaną ją od eduPunkt (na czas prowadzonych zajęć). To niezwykła okazja aby dzieci i nauczyciele poznali możliwości mobilnej pracowni szkolnej dla klas 1-3! Dodatkowym atutem pracy z komputerem podczas zajęć jest pokazanie dziecku, że komputer to świetna zabawa ale także i edukacja.

Dodatkowo każdy nauczyciel, którego klasa weźmie udział w warsztatach eduPunkt, otrzyma Wielką Księgę Komputerową! Wielka Księga Komputerowa może stać się wspaniałą inspiracją dla nauczyciela podczas prowadzenia lekcji.

Warsztaty z eduPunkt to także zadowoleni rodzice! Nasze zajęcia pozwolą szkole zaproponować ciekawą ofertę rodzicom, którzy poszukują nowych i twórczych zajęć dla swoich dzieci!


illustration image

eduPunkt Copyright 2010
Materiał graficzny wykorzystany za zgodą:
PPH Akces, NTT System, Park Edukacja